Soodneehitus.ee privaatsustingimused

Soodneehitus.ee kaitseb oma külastajate privatsust ja andmeid. Meie tegevus on kooskõlas Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Millistel eesmärkidel ja milliseid külastajate andmeid töödeldakse?

Kontakti võtmise eesmärgil:

  • telefoninumber
  • e-posti aadress

Andmete töötlemine on võimalik vaid juhul, kui külastaja on andnud selleks omapoolse nõusoleku klikkides nõusoleku valikukastile kontaktipäringu saatmisel.

Kasutuskogemuse parandamiseks ja turunduslikel eesmärkidel:

Soodneehitus.ee kodulehte on võimalik külastada oma isikuandmeid sisestamata. Selline info on seotud külastaja sessiooniga ning seda infot töödeldakse tingimusel, et külastaja nõustub küpsiste kasutamisega tehes vastavad valikud küpsiste kasutamisest teavitaval bänneril.

Meie kodulehel kasutatavad küpsised

Adroll privacy policy
Justim OÜ works with AdRoll retargeting, who uses technology including web beacons and cookies to collect data about our website usage and to improve the effectiveness of our marketing. Data recorded through the use of this technology is aggregated and shared with us.
No personally identifiable information about you is collected or shared by AdRoll with Justim OÜ. You can opt-out of AdRoll and their partners by visiting this link.